Federació catalana de cineclubs

Gestionem programacions i serveis cinematogràfics a cineclubs, entitats sense ànim de lucre i administracions

Notícies :: Notícies dels cineclubs :: Cineclub Sala 1. Mostra de curts Vilanovins

Titular notícies

Cineclub Sala 1. Mostra de curts Vilanovins

Dilluns 26 Març 2018

Com cada any, estem organitzant la Mostra de Curts Vilanovins, per difondre i donar valor al potencial creatiu de la gent de la nostra vila. La participació pot ser en el paper de la direcció, en l'apartat tècnic o artístic. 
 
Sii voleu participar podeu escriure al correu info@cineclubsala1.org
 
Els curtmetratges poden ser de ficció, documental, animació, experimental o video-art entre d'altres. No cal que siguin de l'àmbit professional per participar. La seva durada no pot superar els 30 minuts. Per participar només necessitem que es posin en contacte amb nosaltres i ens enviïn el curtmetratge. 
 
Moltes gràcies per la difusió. Per qualsevol cosa, no dubteu en posar-vos en contacte amb nosaltres. 
 
Alba Cruells (617 43 55 64)
Cineclub Sala 1
 

.

Últimes Notícies
Apunta't a les nostres newsletters
LES NOSTRES IMATGES

Trobada de programadors de cineclubs. Vilafranca del Penedès. 18.06.2016PRESENTACIONS, CURSOS I TALLERS 2016